ONLINE APPOINTMENT

Book your appointment now and get $5 discount.

MAKE APPOINTMENT
DOWNLOAD
Download BrochureDownload Summary

Otomotiv kliması, bir araçtaki en iyi olanaklardan biridir. Ne de olsa kimse kapalı bir ortamda sıcakta veya yağmur sırasında pencereler kapalıyken dolaşmayı sevmez. Bununla birlikte, ekipmanı sağlığınız için her zaman güvenli ve düzgün çalışmasını sağlamak için, fazla yakıt harcamadan , bakımın her zaman güncel olmasını sağlamak için bazı önlemler almanız gerekir.

Bu görevde size yardımcı olmak için, otomotiv iklimlendirmesinin bakımı ile ilgili bu kılavuzu hazırladık. Kapsanan noktalar arasında, aracın klimasına iyi bakmanız için adım adım , sistemin zor durumda olduğunu gösteren işaretler ve hijyenden ödün verilmemesini sağlamanız için bazı ipuçları yer almaktadır. Okumaya devam edin ve otomotiv klimasının ne zaman ve nasıl doğru şekilde bakımının yapılacağını kontrol edin!

Aracın klimasına nasıl iyi bakılır?

Otomotiv kliması, Türkiye’deki birçok sürücü ve yolcu için pratik olarak vazgeçilmez bir özelliktir. Ve bu boşuna değil. Bazı bölgelerimiz oldukça sıcak bir ülke olduğu için, klima olmazsa olmaz diyebiliriz.

Otomobilde klima olmaması gibi tatsız durumlardan geçmek zorunda kalmamak için ideal olan her şeyden önce otomotiv ekipmanlarında olası sorunları önlemeye çalışmaktır. Bu önleyici bakım için gerekli adımlar arasında araç kılavuzunu iyi tanımak, bileşenlerin yağlanmasını sağlamak ve otomotiv klimasını yıllık olarak temizlemek yer alıyor.

 

© Copyright 2021 Ek Medya